1 березня лікарка-косметологиня Валентина Сіденко відкрила у Житомирі свою четверту персональну виставку картин під назвою "У просторі весни…".

Про це повідомила з місця події кореспондентка Суспільного Анжеліка Нестерчук.

За її словами, понад 20 картин у жанрі квіткового натюрморту художниця презентувала в обласній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича. Роботи виконані у техніці об'ємного живопису.

"З першим днем весни! Нехай вона постукає у кожне віконце теплими променями сонця, співом птахів і ароматом квітів. Нехай цей час принесе світлі емоції, почуття та нові зміни", — сказала Валентина Сіденко на відкритті виставки.

Лікарка-косметологиня відкрила у Житомирі свою четверту персональну виставку картин

Відвідувачці виставки Тетяні Кузьменко в роботах художниці сподобалася багатогранність відтінків на пелюстках квітів, гра світла і тіні.

"Підсніжники, фіалки, нарциси, тюльпани, маки, сакура, яблуневий та калиновий цвіт — це справжнє втілення природної гармонії та вишуканості", — сказала Тетяна.

Тетяна Кузьменко розповіла, що знає Валентину Сіденко багато років і радіє її успіхам. Те, що зараз відбувається у творчому житті художниці, захоплює житомирянку.

"Мене завжди вражала працездатність Валентини. Ця її виставка випромінює хорошу енергетику. Квіти на картинах підсилюють дію весни, що прийшла, заряджають позитивом, надихають, дарують енергетичне задоволення та віру в те, що все буде добре", — додала Тетяна Кузьменко.

"Квіти — це мій світ. Думаю, немає людини байдужої до квітів, до їх тонкого аромату, який здатний викликати спогади, а з ними й емоції, пов'язані з різними моментами життя", — розповіла Валентина Сіденко.

Художниця народилася у Житомирі. Після закінчення Львівського медичного університету пропрацювала 13 років дерматологинею в одній із лікарень міста. Нині займається косметологією, а паралельно малює. У її творчому доробку вже понад 100 картин.

Виставка робіт Валентини Сіденко працюватиме в обласній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича до 31 березня.

Раніше Суспільне повідомляло, що Валентина Сіденко презентувала у бібліотеці Житомира виставку квітів на полотнах "З подихом осені…".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело