Російські окупанти в Маріуполі швидкими темпами зводять комерційну новобудову для продажу квартир на місці знищеного "Будинку з годинником". Задля продажу нерухомості загарбники вигадали цинічну рекламу.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

У заяві вказано, що в січні 2023 року російські загарбники замість ремонту стерли з мапи Маріуполя його символ – "Будинок з годинником". На його місці окупанти пришвидшено зводять комерційну новобудову для продажу квартир під іпотеку.

Який цинізм: у Маріуполі ворог вигадав ганебну рекламу для квартир на місці знищеного символу міста

Росіяни рекламують вигідне розташування новобудови в центрі міста як "біля моря та драмтеатру". Останній, нагадаємо, теж був знищений окупантами.

"Таким чином, ворог намагається швидко заселити місто росіянами, бо іпотека буде фінансово доступна лише більше-менш заможним громадянам рф", – зауважили в міськраді.

Там також нагадали, що в "Будинку з годинником" свого часу була майстерня відомих художників-монументалістів Кузьменкова та Константинова. 2021 року будівлю реконструювали. Під час російської блокади в укриттях будинку ховалися сотні місцевих родин.

Читайте провідні новини дня:

  • Законопроєкт про мобілізацію: кого відправлять на повторну ВЛК і що буде з призовом студентів
  • Термінова заява Сирського: що відбувається на фронті і що захопили росіяни
  • Цього не повинен знати ворог: як та чим оборонятимуть Київ у разі повторного наступу

В міській раді зазначили, що загалом під час блокади Маріуполя росіяни зруйнували майже 50% багатоповерхівок міста. Своє житло втратили 52 тис. сімей.

Нагадаємо, що жителі зруйнованого "Будинку з годинником", на місці якого росіяни зводять багатоповерхівку під іпотеку, залишилися просто на вулиці.

Читайте також:

  • З автоматами Калашникова та у радянській формі: в Маріуполі окупанти готують дітей до війни (фото)
  • В Маріуполі зафіксували великий потік емігрантів (відео)
  • В окупованому Маріуполі підірвалися російські інженери

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело