Українська співачка Оля Цибульська іронічно відреагувала на теперішні стосунки шоумена Володимира Остапчука з його дружиною Катериною Полтавською.

Так, знаменитість у рубриці "Нашого радіо", яка за словами ведучого Андрія Чорновола, покликана провокувати на образи в шоубізнесі, натякнула, що стосунки шоумена дуже часто змінюються. Внаслідок цього, вона не змогла пригадати ім'я нової третьої дружини Володимира. Однак, зазначила, що Катерина Полтавська вродлива та наївна.

"У нього так часто змінюється хтось в гаремі, що я не встигаю. Якась молода наївна красива дівчинка", - відповіла Цибульська.

Оля Цибульська гостро відреагувала на стосунки Остапчука й висловилася про його 23-річну обраницю

Також артистка висловилася про співачку Камалію та пакистанського мільярдера Захура Мохаммада, які розлучилися. За словами зірки, "жаба в Камалії не живе", а ось такого чоловіка, як у неї був, вона б не хотіла мати, бо "не потягне його".

Нагадаємо, нещодавно українська співачка Оля Цибульська детально розповіла про стосунки з батьками її чоловіка, який залишається непублічним. А також поділилася власною формулою здорового спілкування зі свекрами.

Читайте також:

  • Відома українська акторка розлучилася з чоловіком-нардепом після восьми років шлюбу
  • Тіна Кароль на домашню веб-камеру записала пікантне відео: "Суцільна еротика"
  • Відомий український актор вперше розповів про 12-річні стосунки зі своєю колегою

Джерело